OSRAM AMPUL VE XENON ÇEŞİTLERİMİZ

 
 
 
Picture
 

OSRAM far lambası ürünleri

   

          H1                        H3                         H4                         H7

    

       2721 WP                         2825 WP                  7506 WP             7507 WP SARI          7528 WP

 

 

Otomotiv lambaları sektöründeki dünya lideri OSRAM çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır: ön farlar ve araçların iç ve dış aydınlatmasında kullanılan diğer bütün ışık kaynakları. OSRAM Avrupa ve Asya’da yalnızca ışık kaynakları üzerine çalışmaktadır ve otomotiv sektörü için aydınlatma çözümleri üretmek amacıyla far sanayinde diğer şirketlerle de işbirliği yapmaktadır. OSRAM SYLVIANA Kuzey Amerika’da komple far sistemleri de sunmaktadır.

 

 

XENARC- Yüksek Yoğunluklu Deşarj (HID) Lambalar

Son dönemde yenilikçi lambaların çoğu HID lambaları ve sistemleri olmuştur. OSRAM’ın XENARC far ışıkları geleneksel halojen lambalardan çok daha parlak, uzun ömürlü ve ekonomiktir.

 
 

NIGHT BREAKER - KARANLIĞA SAVAŞ AÇIN!

NIGHT BREAKER %90 daha fazla ışıkla* güvenliğiniz için yeni bir standart getiriyor. Daha fazla görüş mesafesi ile potansiyel tehlikeleri daha çabuk fark edebilir ve ne yapacağınıza soğukkanlılıkla karar vermek için hayati önemi olan saniyeleri kazanabilirsiniz.

* Pazardaki standart lambalarla karşılaştırıldığında

 

COOL BLUE

Dikkat çekici mavi ışık daha fazla güvenlik ve direksiyon başında daha fazla rahatlık veren %20 daha fazla parlaklık sağlar. COOL BLUE ürünlerinin montajı oldukça kolaydır ve Avrupa’da sınırsız kullanımları onaylanmıştır.

SILVERSTAR

Araçlar gittikçe daha güvenli oluyor ve bu durum kullanılan ışık kaynakları için de geçerli. Sürücülerin artan taleplerini karşılayabilmek için OSRAM, SILVERSTAR otomobil farları serisini üretti.

Standard HALOGEN

Hangi lambanın doğru lamba olduğu endişesinden kurtulmak mı istiyorsunuz? Belki de sadece doğru seçimi yaptığınızdan emin olmak istiyorsunuz. Güvenilir OSRAM Standard HALOGEN far serisi sizin için ideal çözüm.

 

TRUCKSTAR

İki kat daha uzun ömür, daha iyi görüş, araç kullanırken daha iyi konsantrasyon. Gittiğiniz yere dinlenmiş olarak varın!

OSRAM’ın mühendisleri 24V teknolojisi ile daha önce imkansız gibi görüneni başardı: Aynı anda hem kullanım ömrü* hem de parlaklığı inanılmaz ölçülerde artırılmış yüksek performanslı lamba. Sonuç olarak hem ışık yoğunluğu hem de kullanım ömrü iki kat arttı. Bu, OSRAM TRUCKSTAR’ı sektörün tartışmasız yıldızı haline getirdi.

Tek bakışta en önemli avantajlar:

  • %100 daha fazla kullanım ömrü: Yolda daha fazla zaman geçirirken uzun yenileme aralıkları sayesinde önemli maliyet tasarrufu
  • 50-100m aralığında %100’e varan parlaklık: otomobil kullanırken daha az yorgunluk ve yola daha fazla ışık yansıtılması sayesinde aktif kaza önlemi
  • Seçim yapma zorunluluğuna son – OSRAM TRUCKSTAR = daha uzun kullanım ömrü ve daha fazla ışık!

* Normal lambalara göre/ farın tipine bağlı olarak

Picture

TRUCKSTAR Special

OSRAM TRUCKSTAR - iki kat daha fazla ışık VE iki kat daha uzun kullanım ömrü.

 

 

 

Profesyonel kamyon şoförleri için start-drive

Daha az lamba yenileme, daha iyi görüş, otomobil kullanırken daha iyi konsantrasyon. Gittiğiniz yere dinlenmiş olarak varın!

Filo yöneticileri için TRUCKSTAR

Yeni TRUCKSTAR zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olur. %100 daha uzun kullanım ömrü zaman alıcı lamba yenileme süresini uzatır vetek sarmallı filaman teknolojisi ile kamyonların yolda daha fazla zaman geçirmesine yardımcı olur.

TRUCKSTAR hesapçı

Bireysel tasarrufunuzu hesaplayın. Hesapçıyı başlat.

 

The TRUCKSTAR ailesi

Yeni TRUCKSTAR lamba yola daha çok ışık verirken daha uzun süre dayanır. Bu yenilikçi OSRAM lamba hemen hemen her tip kamyonda kullanılabilir.

OSRAM TRUCKSTAR – Tek Sarmallı Filamanli Teknoloji (SC)

Sıradan 24V ile OSRAM TRUCKSTAR’ın vibrasyon test sonuçlarında normal lambaların %10unun dayandığı, OSRAM TRUCKSTAR lambalarının ise hala çalıştığı görülmüştür!

 

OSRAM AMPUL VE XENON ÇEŞİTLERİNDE HİZMETİNİZDEYİZ

OSRAM İHTİYACINIZDA BİZİ MUTLAKA ARAYIN...