3M otomotiv sarf malzemeleri

Otomotiv Tamir Ürünleri


Boyahane profesyonelleri için, aşındırıcılardan boya finisaj sistemlerine kadar uzanan geniş bir çözüm portföyü sunuyoruz. Boyahanelerde ihtiyaç duyacağınız tüm malzeme ve ekipmanlar, 3M Otomotiv Tamir Grubu ürün gamında mevcut.

Aşındırıcılar
Aşındırıcılar

Yüzey temizleme ve şekillendirmeden, boya ve pas sökmeye, işiniz için en uygun aşındırıcı bizde. Disk, kuşak, rulo ve tabaka zımparalaradan oluşan; kuru ve sulu sistemleri ve zımparalama ekipmanlarını içeren, Otomotiv Tamir Uygulamaları için özel olarak tasarlanmış en geniş aşındırıcı portföylerinden birini sunuyoruz.

Yapıştırıcılar
Yapıştırıcılar

İster panellerle, ister döşemeyle uğraşıyor olun; genel amaçlı yapıştırma ya da özel ilgi gerektiren uygulamalar söz konusu olsun; her türlü tamir uygulamanızda kullanabileceğiniz yapıştırıcı ürünlerimizle yanınızdayız.

Uygulama Tabancaları
Uygulama Tabancaları

Tüm 3M Mastikleri ile birilikte kullanabileceğiniz, havalı ya da manuel Uygulama Tabancaları ile kaplama, yapıştırma uygulamalarınızı hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 
Elektrik Ürünleri

Elektrik konektörlerimiz ile, kabloları kesmeden birbirine bağlamanın en etkili ve basit yolunu hizmetinize sunuyoruz. Ayrıca, birçok oto elektrik uygulamasında, izolasyon ve yapıştırma işlerinizi, elektrik uygulamaları için özel tasarlanmış bantlarımız sayesinde kolayca sonuçlandırabilirsiniz.

Plastik Parça Tamir Aksesuarları
Plastik Parça Tamir Aksesuarları

Etkin ve uzun süreli sonuçlar elde etmeniz için özel olarak tasarlanmış geniş bir aksesuar portföyü sunuyoruz. İzolasyon bantından 3M™ Plastik Parça Tamir Kiti'ne dek uzanan; otomotiv tamir uygulamalarındaki tüm ihtiyaçlarınız için bir çözümümüz var.

koruyucu kaplama ürünleri
Koruyucu Kaplama Ürünleri

Koruyucu kaplama ürünlerimizle, araçları taş sıçramalarına ve çarpmalarına, korozyona ve olumsuz doğa şartlarına karşı koruyabilirsiniz.

Ayrıca ses azaltıcı ürünlerimizle, araçlardaki dış sesi azaltarak sürücülere daha konforlu bir sürüş sunuyoruz.

3M SARF ÜRÜN GRUBU İHTİYACINIZDA BİZİ MUTLAKA ARAYIN